Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual 21 STEMS - Page: 2
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Έχω μείνει πίσω στην τεχνολογία των μακ είμαι ακόμα στου 17 βέβαια έχω ενημερώσει ότι βγήκαν η Μ επεξεργαστές αλλά δε το έχω ψάξει ακόμα... ρώτησα γιατί το ανέφερε και ένας φίλος μου για τα air και νόμιζα μήπως πλέον τα air έγιναν καλλίτερα αλλά τώρα τον ρώτησα και αυτόν και μου είπε ότι απλός είναι θέμα χρημάτων... ότι η pro είναι καλλίτεροι από τα air αλλά λόγο πλέον τον M ,ακόμα και τα air έχουν γίνει αξιόπιστα από ότι ήταν πιο παλιά!
 

Inviato Wed 16 Nov 22 @ 1:42 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
lakis69 wrote :
Απορία...Γιατί γράφετε Mac book air m1 και όχι pro? Τα pro δεν κάνουν?
τα προ ειναι "ανωτερη" σειρα απο α air οποτε και ειναι αυτονοητο οτι θα ναι καλυτερα (αν και στην πραξη οι διαφορες ειναι πολυ μικρες ωστε να δικαιολογησουν τετοια διαφορα τιμης)

 

Inviato Wed 16 Nov 22 @ 11:06 pm
Κάτοχος macOS εδώ και 9 χρόνια, πρόσφατος πήγα σε MacBook 15inc late 2013
Ssd m2 512
Ram 16gb
i7 στα 2,3
Γραφικά
Intel iris pro 1536
Amd Radeon r9
Ο λόγος που πήγα σε 10ατιας μηχάνημα είναι διότι ήταν αρκετά οικονομικό σε σχέση με ένα Pro M1 για να παίζω απροβλημάτιστα τα stems

Φίλος έχει MacBook Air m1 και πυροβολαει, όποτε και σε air να πας που με αποφορόλογηση υο παίρνεις 800-900€ για την δουλειά που το θελουμε είσαι υπέρ κομπλέ

 

Inviato Thu 17 Nov 22 @ 9:57 am
Louk b Jr wrote :
Κάτοχος macOS εδώ και 9 χρόνια, πρόσφατος πήγα σε MacBook 15inc late 2013
Ssd m2 512
Ram 16gb
i7 στα 2,3
Γραφικά
Intel iris pro 1536
Amd Radeon r9
Ο λόγος που πήγα σε 10ατιας μηχάνημα είναι διότι ήταν αρκετά οικονομικό σε σχέση με ένα Pro M1 για να παίζω απροβλημάτιστα τα stems

Φίλος έχει MacBook Air m1 και πυροβολαει(με recordbox που είναι το πιο απαιτητικό προγραμμα στην αγορά), όποτε και σε air να πας που με αποφορόλογηση υο παίρνεις 800-900€ για την δουλειά που το θελουμε είσαι υπέρ κομπλέ



 

Inviato Thu 17 Nov 22 @ 9:58 am