Accesso rapido:  

Forum: Greek Forum

Topic: EGRAFH MIX CD

Questo argomento è obsoleto e potrebbe contenere informazioni obsolete o errate.

HELLO..Pws mporoume na grapsoume ena mix cd.xwris na kanei keno & klik diladi na exei omiomorfi roi san na einai live...HELP EXW XALASEI POLA CD. kaneis programa to kaneis tracks pws to grafeis se cd xwris kena.....................???
 

Inviato Sat 10 Feb 07 @ 4:23 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Katarxin kalo tha einai na prosexeis ena xronometro (apo kapoio skin) kai na min peraseis ta 70-75 lepta (80min ta CDs).
Exeis dynatotita na na kaneis record olo to xrono san ena track i na allazei track, kathe fora pou metakineis to crossfader apo tin mia meria stin alli.
An kaneis apla pragmata (oxi scratch kai tetoia) balto se multiple tracks, alloios min to baleis giati tha gemiseis me kammia 500aria tracks.
Thymisou na epilekseis kapoio folder opou ekei tha mpoun ta tracks kai oxi opoudipote kai na ta psaxneis.
Ta kena kamia fora dimiourgountai apo to software pou epilegeis gia na kaneis burn ta CDs. Tsekarise na deis an yparxei epilogi na kaneis ta kena (gaps) 0 sec. To Roxio pou xrisimopoio, den afinei katholou kena kai akous san na min allazei track.
Paizei rolo episis kai to player, pantos to VirtualDJ den eythynetai me tipota gia opoiadipote kena.
 

Inviato Sun 11 Feb 07 @ 11:00 pm
Hello Dad...to problem einai to teleytaio pou eipes...poio programa mporei na grapsei xwris kena kai klik..to NERO pantws enw kaneis 0 to keno,,,afhnei keno i kanei kati san klik???? to ROXIO den to exw dokimasei..
 

Inviato Mon 12 Feb 07 @ 12:05 am
den ta kobeis,

Mixareis kanonika kai bazeis na sto kanei ena megalo wav,h mp3

meta exeis ena arxeio

gia na to kopseis katebazeis to cdrcuesheet editor

Aboigeis to editor kai bazeis panw to wav h to mp3 kai meta 3ekinas na bazeis add title opou theleis ,.. Etsi dhmiourgeis ena .cue file peripou 1kb pou exei oles tis plhrofories gia to cd...

Meta anoigeis to nero kai kaneis file open kai dialegeis to cue pou molis eftia3es...

Meta perimeneis na ta kanei to nero automata... mporei na dou dixnei oti kolaei opote perimene mexri na sou bgalei to parathuro gia to burn....kai voila exeis etoimo to cdaki komeno se tracks

H diadikasia me to cuesheet editor den pernei parapanw apo 10 lepta
 

Inviato Mon 12 Feb 07 @ 12:19 am
'Paizei rolo episis kai to player, pantos to VirtualDJ den eythynetai me tipota gia opoiadipote kena"


gia auto den eimai sigouros se periptwsh pou to grafeis san mp3 nomizw ta mp3 afhnoun kena mpros pisw se ola ta programata
 

Inviato Mon 12 Feb 07 @ 12:26 am
FILE MOU...to virtual kserw oti de ftaiei....kane kati allo mixarise 5 track kai vale to virtual na ta paiksei autoplay...kanei tis alages xwris keno i klik ???? To winamp me ena plugin paizei ta idia track apsoga ..synexeis roi programa..san na evazes ena live cd ..pes oti 8es na grapseis ena live cd pou exeis se mp3 kai einai se track...pws to grafeis xwris keno & klik ???
 

Inviato Mon 12 Feb 07 @ 12:39 am
dokimases to media player?
 

Inviato Tue 13 Feb 07 @ 12:16 am


(Vecchi argomenti e forum sono automaticamente chiusi)